Výměna / reklamace

Bezproblémové vrácení peněz nebo výměna zboží do 14 dnů. Prosíme využijte tento online formulář pro zadání vratky, výměny či reklamace VŽDY.
 

 

Pokud si zboží objednáte přes náš web a nesedí Vám velikost či se jedná o nevhodný dárek, je možné je do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit.

Zboží by mělo být samozřejmě neopotřebované a nenošené, aby byla reklamace vyřízena co nejdřív a kladně. Obal chápeme, že není v některých případech možné dodat v původním stavu, ale snaha se cení :-)

Dopravu reklamovaného, či vráceného zboží hradí zákazník na svoje náklady. Ve formuláři Retino, viz výše, je možné dopravu přímo objednat, nebo zvolit možnost vlastní dopravy.

V případě výměny prosím ve formuláři využijte tlačítko vratka (ne reklamace) a specifikujte produkt, který by jste chtěli poslat jako náhradu. Toto zboží budeme expedovat po uhrazení nákladů na jeho opětovné dodání, vyrovnání případného rozdílu v cenách vráceného a požadovaného a samozřejmě přijetí zboží původního.

Prosíme neposílejte nám vratky ani reklamace Českou poštou na pobočku, pokud máte i jinou možnost. Nemáme možnosti efektivně tyto balíky vyzvedávat, občas bývá problém i s doručováním na adresu a celý proces, jinak bezproblémového vrácení, se tím často výrazně komplikuje. Děkujeme za pochopení

Primární adresa pro příjem vratek a reklamací je pobočka Dubno, Příbram:

Karol Krupa

www.holkyztrhu.cz

Dubno 173

261 01 Dubno

info@holkyztrhu.cz 

739 287 667

Zasílejte prosím na adresu, případně na pobočku Zásilkovny: Nábytek Novotný, Dubno 49, 261 01 Dubno

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT s jakoukoliv nejasností, vždy se nějak domluvíme.

 

Jsme tu pro Vás přes Facebook, Instagram, Email i telefon, či kontaktní formulář u každého produktu. 

 

S přátelskými pozdravy


Holky z trhu

Andrea, tel.: +420 732 652 239  

Klára, tel: +420 722 024 263

email: info@holkyztrhu.cz