Vrácení zboží / reklamace

Bezproblémové vrácení zboží do 14 dnů od doručení bez důvodu, případně reklamace.  Prosíme využijte tento online formulář pro zadání vratky či reklamace VŽDY.
 

 

Pokud si zboží objednáte přes náš web a nesedí Vám velikost či se jedná o nevhodný dárek, je možné je do 14 dnů od doručení vrátit, nebo vyměnit formou vrácení a objednáním nového.

Zboží by mělo být samozřejmě neopotřebované a nenošené, tím pádem ani prané či cítit parfémem, aby byla reklamace vyřízena co nejdřív a kladně. Obal chápeme, že není v některých případech možné dodat v původním stavu, ale snaha se cení :-)

Dopravu reklamovaného, či vráceného zboží hradí zákazník na svoje náklady. Ve formuláři Retino, viz výše, je možné dopravu přímo objednat, nebo zvolit možnost vlastní dopravy. Vždy máte možnost využít dopravu ve vlastní režii a zakliknout toto při zadávání případu. V případě uznané reklamace máte nárok na vrácení částky, kterou jste museli zaplatit za zpětnou dopravu. 

V případě výměny prosím ve formuláři využijte tlačítko vratka. Nejjednodušším způsobem pro Vás i Nás, je zboží vrátit a rovnou objednat nové. Ušetříme si tak několik e-mailů o výměně, dopravě, platbách atd. Vrácené zboží teda dořešíme jako běžnou vratku po jeho doručení k Nám a vy už můžete mít svůj nový kousek u sebe.

Prosíme neposílejte nám vratky ani reklamace Českou poštou na pobočku, pokud máte i jinou možnost. Nemáme možnosti efektivně tyto balíky vyzvedávat, občas bývá problém i s doručováním na adresu a celý proces, jinak bezproblémového vrácení, se tím často výrazně komplikuje. Děkujeme za pochopení

Primární adresa pro příjem vratek a reklamací je centrální sklad a výdejna v Březnici:

www.holkyztrhu.cz

Nádraží 298

262 72 Březnice

info@holkyztrhu.cz 

Lucie Johnová

774 607 470

Zasílejte prosím na adresu skladu.

 

V případě, že chcete využít Zásilkovnu na pobočku, pošlete zboží na jméno holkyztrhu cz a pro dodání vyberte pobočku Zásilkovny v Březnici:

Cukrárna Fantazie

Rožmitálská 37

262 72 Březnice

reklamace@holkyztrhu.cz

Jitka Červenková

774 961 494

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT s jakoukoliv nejasností, vždy se nějak domluvíme.

Pro dotazy ohledně procesu či stavu reklamací a vratek, kontaktuje prosím naší specialistku na vrácení zboží:

Jitka, tel.: +420 774 961 494

reklamace@holkyztrhu.cz

Pro dotazy ohledně zásilek, expedice, příjmu zboží, kontaktuje prosím naší holku ze skladu:

Lucka, tel.: +420 774 607 470

info@holkyztrhu.cz

 

Jsme tu pro Vás přes Facebook, Instagram, Email i telefon, či kontaktní formulář u každého produktu. 

 

S přátelskými pozdravy


Holky z trhu

Andrea, tel.: +420 732 652 239  

Klára, tel: +420 722 024 263

email: info@holkyztrhu.cz