BLOG

Vítejte na našem blogu Holky z trhu!

Jsme tady pro Vás, všechny úžasné ženy, manželky, maminky, nebo proste holky jako my, které chtějí být inspirovány a najít praktické rady či informace pro nákupy, zdraví, ze světa dětí i každodenní život.

Tyto stránky budeme postupně doplňovat články s užitečnými informacemi, tipy a triky, které Vám pomohou zvládnout běžné aktivity, možná i nějaké výzvy, které život přináší. Můžou ho zjednodušit nebo si můžete jen v klidu počíst s kafíčkem a užít čas pro sebe.

Ať už jste studentky, pracující ženy, maminky, nebo prostě jen ženy, které chtějí být nejlepší verzí sebe samých, možná tady najdete něco co Vás chytne za srdce nebo se bude hodit. Společně objevujme svět inspirace, radosti a ženské síly. Tvoříme i obchodujeme tak, abychom i svým střípkem pomohli vytvořit Vám život plný radosti, sebevědomí a úspěchu.

Takže, milé ženy, připojte se k nám na stránkách Holky z trhu a objevujte společně s námi to nejlepší z módy, nakupování, krásy, zdraví, výchovy dětí či životního stylu. Věříme, že si všechny zasloužíme být šťastné, sebevědomé, úspěšné a hlavně v pohodě :-)

Vaše Holky z trhu Andrea a Klára

 

Jak správně měřit dětské kalhoty

Jak správně měřit dětské kalhoty Měření dětských kalhot je důležité, aby jste zjistili správnou velikost pro vaše dítě. Zde jsou kroky, které můžete provést, aby kalhoty od nás seděly jak mají: 1. Měření délky nohou: Nejběžnější měření pro dětské kalhoty je délka nohou. Měřte délku noh...

Proč recyklovat oblečení

Recyklace oblečení aneb jak dát starým kouskům nový život Proč recyklovat oblečení a jak?Recyklace oblečení je stále důležitějším tématem v dnešní době, kdy se snažíme minimalizovat negativní dopady na životní prostředí. Mnoho lidí si neuvědomuje, že staré oblečení, které již nepoužívají, může být ...

2 položek celkem