O nás

Vítejte na našem webu, kde ohákneme Vás i Vaše prcky.

Jsme dvě ségry Andrea a Klára, které pochází z rodiny, kde se celý život prodávalo jenom oblečení. Proto bylo pro nás přirozené pokračovat v tom, co už známe a hlavně nás to baví. Tudíž už i my v tom lítáme a rádi Vám poradíme jak se cítit pohodlně a přitom trendy:-)

Jelikož Klárka má už 3 děti, tak má vlastní zkušenosti, kdy a co je v aktuálním ročním období zrovna potřeba. Andy zase miluje módu a ráda sleduje aktuální trendy, takže společně se soustředíme na módu pro ženy a děti. Je nám to jednoznačně nejblíž. Máme rádi osobní přístup a komunikaci, proto žádné fotky nekopírujeme, nepoužíváme z fotobanky, fotíme si vlastní, a to na sobě a vlastních dětech. Je pro nás velice důležité, aby zboží  bylo pro Vás, co nejvíce autentické a dokázali jste si ho plně představit na reálné osobě. Veškeré modely si nejdříve ozkoušíme na sobě, hlavně pohodlnost, materiál a kvalitu. 

Holky z trhu jsme založily v září roce 2021, nejprve jsme vytvořily pouze FB skupinku pro naše kamarádky, ale netrvalo dlouho a bylo Vás víc a víc a my tak začaly makat i na našem e-shopu. Nyní se snažíme naše stránky neustále vylepšovat, aby jste se zde cítily komfortně a našly vše, co hledáte intuitivně a lehce.

Osobní odběr a možnost vyzkoušení velikostí je možný po domluvě v Hradci Králové, na Dubně a případně i v Březnici.

Pokud si zboží objednáte přes náš web a nesedí Vám velikost, je možné je do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit.

Oblíbily jsme si odesílání přes Zásilkovnu nebo DPD kurýra. Oboje je možné jak na adresu, tak na výdejní místo.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.

Holky z trhu: Andrea a Klára

2V4A9708